Виховна робота
Наша Гімназія покликана стати тим місцем для особистості учня і вчителя, де буде духовно збагачуватися кожен учасник навчально- виховного процесу, де буде формуватися громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно- культурне відродження України у розбудову держави .
На сучасному етапі розвитку суспільства педагогічний колектив Гімназії, розуміючи потребу докорінного переосмислення виховної системи, насамперед виходить з таких позицій :
- визнання того, що гімназія-навчальний заклад, покликаний відповідати потребам і умовам сучасного стану соціального розвитку України та забезпечувати освітні потреби нашого міста в першу чергу.
Гімназія має бути конкурентноздатною й престижною, а це можливо лише в режимі неперервного розвитку і творчого пошуку прогресивних технологій, методик зростання професіоналізму на педагогічному та управлінському рівні.
![Система виховної роботи – Кам'янський професійний ліцей](http://kpl.dp.ua/wp-content/uploads/2018/05/pohozhee-izobrazhenie-1.jpeg)
Пріоритетним у виховній роботі Гімназії є: - реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі; - виховання патріотизму, громадських якостей особистості; - залучення молоді до національної та світової культури; - збереження морального та фізичного здоров' я підростаючого покоління; - забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.
![](/uploads/editor/3425/137807/news_/img_0fc7cea2d805bf22f23eeac475f47c52_v.jpg)
![](/uploads/editor/3425/137807/news_/img_44350d19de6b5f49c63396b584522e90_v.jpg)
![](/uploads/editor/3425/137807/news_/img_fba5ea779c8d3ed975b80fd60e58f4d5_v.jpg)